Skip to content Skip to footer

SOVA Gece Plağı

Gece Plagı

SOVA

Gece İçin Diş Korumasını Deneyimleyin

Hayat Kaliteni Yükselt

SOVA

SOVA Gece Plağı, diğer plaklardan farklı olarak uyum ve performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir Bruksizm cihazı yaratma konusundaki saf bağlılığımızın sonucudur. Sert polimerden üretilen düz oklüzal yüzeye ve delikli dudak ve dil kenarlarına sahip bu termoplastik malzeme, yüksek gerilme mukavemetine sahiptir, biyouyumludur ve BPA içermez. SOVA Gece Plağı başlangıçta düz ve nal şeklindedir. 70 derece suya daldırıldıktan sonra ürün esnek hale gelir ve daha sonra tam olarak sertleşene kadar dişlerin etrafında kalıplaşır. Sonuç: geceleri gıcırdatma koruması için anında ve uygun fiyatlı alternatif bir çözüm.
Anında dişinize uygun kalıplaşma
Gece diş korumasında yeni standart
SOVA Gece Plagı

Herkes İçin Uygun Bir Çözüm

Ödüllü Ürün
Dental Advisor, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında SOVA Night Guard’ı en iyi Terapötik Cihaz seçti. SOVA, hasta tarafından evde veya muayene sırasında dişçi koltuğunda bile kişiye özel takılabilen bir iyileştirici cihazdır.

2016, 2017 ve 2018
En İyi Terapötik Ürünü
120 Gün Dayanıklılık Garantisi

Ödüllü Ürün

Tasarımıyla daha da iyi

Geceleri yaşanan diş gıcırdatması veya Bruksizm; baş ve çene ağrısına, diş hasarlarına neden olur. SOVA, Diffusix ™ Teknolojisini kullanarak geceleri yaşanan diş gıcırdatmasının neden olduğu baskıyı dağıtır, ağrıyı hafifletir ve dişleri korur. Piyasadaki en dayanıklı, kullanımı basit ve konforlu gece dişliğidir. Her geceyi daha rahat hale getirin.

İletişime Geç

İletişime Geç

Geri dönüş yapabilmemiz için lütfen formu doldurunuz.

    Videoyu oynat