Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Egumed Tıbbi Ürünler

Hakkımızda

Biz, Egumed Tıbbi Ürünler, sağlık sektöründe öncü bir şirket olarak hizmet vermekteyiz. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile sağlık kuruluşları, hastane, tıp merkezleri ve eczanelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Toptan tıbbi malzeme tedariği yapmakla birlikte, tedarik ağımız ve ürün yelpazemiz ile hastaların ve hastane personelinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyoruz. İleri teknolojik ürünler ile hastaların sağlık durumunu iyileştirmeye ve tedavi sürecini kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ve uzman kadromuz ile her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. İş ortaklarımızın ve hastaların ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

EGUMED Tıbbi Ürünler, medikal sektörde lider konuma ulaşmak ve kaliteli ve yüksek standartlı hizmet sunmak amacıyla önemli bir marka olmak için sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

EGUMED Tıbbi Ürünler, müşteri ve çalışan memnuniyetini her zaman öncelikli tutar ve sosyal sorumluluğu benimseyerek medikal sektörde fark yaratmayı hedeflemektedir. EGUMED Tıbbi Ürünler, müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla en yüksek kaliteli ve standartlı ürün ve hizmet sunma konusunda çaba sarf etmekte ve çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimine değer vermektedir. Bu hedefler doğrultusunda sürekli inovasyon ve gelişmeyi benimseyerek, medikal sektörde öncü rol oynamayı amaçlamaktadır.